2 Atsiliepimai SKU: w859

Sfp + siųstuvas-imtuvas, 10G 850nm Prf 300 M Modulis

Yra sandėlyje


Prekės Informacija

Modelis

SSP-8501

Merk

OEM

Vorm Tipas

SFP +

TX Vermogen

-6.5 ~-1dBm

Duomenų Perdavimo Sparta

10Gbps

RX Sens

-11.1 dBm

Golflengte

850nm

Laikmenos Tipas

PRF

Bereiken

300m

DDM

Susitiko

Jungtis

LC

Gewicht

0.02 Kg

Bron

VCSEL + PIN

Levertijd

1 dagen

Temperatuur

0 ℃ ~ + 70 ℃

HTS-Geharmoniseerde Kodas

8517706000

€17.03 €17.37

Dalintis

Sfp Valdyba, 10g Sfp Jungiklis, Mi Moxibustion, I5 8250u Plokštė, 10gbe, Pluošto Jungiklis, Garbė, Striukė Cisco, Ilgai Paskambino Wifi, Mikrotik Maršrutizatorius.

Jungtis LC
Temperatūra 0~+70
Elemento Ilgio 2.5m
Dydis 10*5*3
Prekės Pavadinimas HAINA
DDM Su
Suderinamas Aruba
Šaltinis VCSEL+PIN
Kilmės KN(Kilmės)
Duomenų Perdavimo Sparta 10g
Statusas Sandėlyje
Pavadinimas SFP+ siųstuvas-imtuvas, 10G 850nm PRF 300m Modulis
Bangos ilgis 850
Skaidulų Tipas Multimode
Modelio Numeris SSP-8501
Jungties Tipas LC/APC
Pasiekti 300m
Paieška